Gündem

The Happening Filminde Neler Oluyor

Dokuz gün içinde M Night Shyamalan’ın kamera arkası son filmi The Happening tüm dünyada sinemalarda gösterime giriyor. Başrolde Mark Wahlberg’in oynadığı filmin bir zamanlar yaz için gerçek bir gişe rekorları kıran yarışmacı olması bekleniyordu. Ve hala olabilir.

https://turkcedublajfullhdizle.com/ayi-teddy-2/

Bu, gezegeni tehdit eden bir tür doğal afetten kaçan Wahlberg’in canlandırdığı bir okul öğretmeninin hikayesi. Başrollerinde Zooey Deschanel’in yer aldığı, tanıtım ağırlıklı olarak Shyamalan’ın en iyi çalışmasının ürkütücü gizemlerine odaklanıyor ve Fox, Lady In The Water’ın çok daha küçük hayran kitlesinin aksine, The Sixth Sense ve Unbreakable kalabalığını açıkça kazanmaya çalışıyor .

Yine de, görünüşe göre filmi çevreleyen gizemi korumak için, herhangi bir inceleme gösterimine dair hiçbir kanıt bulamıyoruz. Aslında, korkunç gözden geçirme karartmasının bu yaz ilk kez yürürlükte olabileceği görülüyor.

Bu alarm zillerini yükseltirse, haklı olarak gerekir. Warner Bros’un Yenilmezler’in gösterimlerini geciktirdiği 1998’e geri dönün ve genellikle film stüdyolarının, eleştirmenlerin ezici olduğunu bildikleri filmlere yaklaşmalarına neden isteksiz olduklarını ortaya çıkarırsınız. Ancak, son ve tek flop’u Lady In The Water’dan çok kendi sahasına çok daha yakın görünen bir filme sahip olan M Night Shyamalan, kesinlikle tam bir felakete yol açmadı mı?

Söylemesi zor ama işaretler hiç de iyi görünmüyor.

Gösterimlerin azaltılması asla iyi bir gösterge değildir ve raporlar, buna dair bir onayımız olmamasına rağmen, yönetim kurulu genelinde aynı stratejinin benimsendiği yönündedir. Resmi açıklama, “gizemi korumak” istedikleri yönünde. Elbette, birinin saklayacak bir şeyi olduğu ve çevrimiçi olarak film için bulabildiğimiz tek olumlu titreşimin Shyamalan’ın ağzından geldiğini hissetmenize yardımcı olamaz (“Bu son derece korkutucu bir film. Bu son derece korkutucu bir film. sizi korkutmak içindir” dediği aktarılıyor), alarm zilleri çalıyor.

Karışık fragmanlar, bir gizem duygusu sağlamaya çalıştıkları için yardımcı olmuyor, ancak çoğu zaman sizi bir ‘vay’dan daha fazla bir ‘WTF’ ile bırakmamaktan çok. İnternette filmle ilgili herhangi bir şey izlediğini iddia eden insanlarla ilgili mırıldanmalar çok olumlu değil, ancak yine de büyük bir tutam tuz gerekli olabilir. Öyle olsa bile, burada açıkça bir sorun var.

Hiçbir stüdyo, Speed ​​Racer’ın Warner Bros için ayarladığı mali felaketi tekrarlamak istemez ve The Happening , bir yaz filmi için çoğundan çok daha kapsamlı bir bütçeye sahip olsa da, Fox en iyi şansının onu yoğun bir şekilde satmak olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. M Night Shyamalan açısı ve en iyisini umuyoruz. Ne yazık ki, en iyi strateji olduğunu kanıtlayabilir.

13 Haziran Cuma günü sizlerle birlikte öğreneceğiz. Bazıları için şanssız, belki?

https://turkcedublajfullhdizle.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu