Sponsorlu Bağlantılar

Tanıdık bir yüz Amena Musa

Tanıdık bir yüz Amena Musa

 

 

Dünyanın en iyi havaalanlarından biri olan Hamad Uluslararası Havaalanı’nın açılışına Amena Musa da katıldı. Yapımında Türk mühendislerin de aktif olarak görev aldığı Hamad Uluslararası Havaalanı’nın açılışında tüm dikkatler ünlü şef Amena Musa’nın üzerindeydi.

Amena Musa hakkında bilmeniz gerekenler

 

Katarlı başarılı bir iş kadını olan Amena Musa, ünü ülke sınırlarını aşmaya başlamış bir şeftir. İş kadını ve şef kimliğinin yanı sıra bir dönem mankenlik de yapan Amena Musa, Katar Mutfağı’nın tanıtımında adeta reklam yüzü olmuştur. Başarıları ve atılımları ile ülkedeki pek çok kadına örnek olan Amena Musa, internette yayılmaya başlayan ünüyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

 

Son olarak Alwan Yemek Festivali’ne katılan ve Katar Mutfağı’nın tanıtımında yer alan ünlü şef Amena Musa, Safranlı Kek’i ile dikkatleri üzerine toplanmıştır. 6 Katarlı sanatçının katılımı ile en iyi yerel yemekleri tanıtmayı amaçlayan Alwan Yemek Festivali, ünlü şef Amena Musa  ile Dunya Abed’i yanyana getirmiştir.

 

Tatillerinde sıklıkla Türkiye’yi tercih eden ünlü şef Amena Musa, özellikle tatil beldelerinde sık sık karşılaşabileceğiniz bir isimdir. Tatillerinde Türk kültürünü de yakından inceleme şansı yakalayan Amena Musa, uzun bir süre daha Alwan Yemek Festivali kapsamında Katar Mutfağı’nın tanıtım yüzü olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu