Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı, erkeklerle aynı plajda tatil yaparken rahat edemeyen kadınlar için ideal bir alandır. Sadece kadınlara tahsis edilmiş olan plaja yetişkin erkekler ve 7 yaşından büyük erkek çocuklar giremez. Plajda çalışan cankurtaran, temizlik elemanı, büfe çalışanı gibi görevlilerin tamamının kadın olması da önemli bir özelliktir. Ayrıca Altınkum Kadınlar Plajı çevresi tamamen brandalarla kapatılmıştır. Dışarıdan içerisinin görülmesi mümkün değildir.

Sarıyer Kadınlar Plajı Nerede?

Kadınlar Plajı, Sarıyer İlçesinin Rumeli Kavağı bölgesindedir. Plaja ulaşım için toplu taşıma araçları ya da özel araçlar kullanılabilir.

Sarıyer Kadınlar Plajı Turları

Kaliteli ürün ve hizmetleriyle turizm sektöründe öne çıkmış olan DETUR Derya Turizm Ltd. Şti, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı için de günübirlik turlar düzenler. Her gün Avrupa ve Anadolu Yakalarının belirli yerlerinden kalkan firma servisleri yine belirli noktalardan yolcu alarak plaja ulaşır. Yolcular akşam saatlerinde aynı servislerle dönüş yapabilir.

Uygun fiyat avantajı ile tura katılanlar dışarıdan yiyecek ve içecek getirerek plajdaki masa ve sandalyelerde piknik yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu