Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Gebze merkezli olarak çalışan Net Hurdacı, İstanbul ve çevresindeki hurdaların alımı için uzman personel ve özel araçları ile ulaşım sağlar. Geri dönüşümle ekonomiye kazandırılabilecek her türlü kullanım ömrünü tamamlamış eşya, inşaat artıkları, üretim artıkları ve benzeri hurdalar gerçek değerinden satın alınır. Yüksek tonaja sahip hurdalar için ülkemizin her yerinden aynı usulle alım yapılır.

 

Geri Dönüşümün Önemi

 

Dünyadaki tükenebilir kaynakların hor kullanıldığı ve bu nedenle doğal dengenin bozulduğunu üzülerek takip ediyoruz. Kağıt elde etmek için kesilen ağaçların ekolojik dengeye verdiği zarar tahmin edilenin çok ötesindedir. Kullanılamayacak hale gelen atıkları çöpe atmak yerine geri dönüşümle ekonomiye kazandırılması dünyadaki kaynakların korunması açısından önemlidir.

 

Geri dönüşüme verilmek üzere Net Hurdacı’ya satılan hurdalar için hem ekonomik değeri olan bir gelir elde edilir hem de ekolojik dengeye katkı sunularak bir insanlık görevi yerine getirilmiş olur.

 

Neler Hurda Olarak Satılabilir?

 

Bakır, Demir, alüminyum, pirinç,nikel, kurşun, teneke, çelik, çinko, pik, bronz, kızıl, lehim, sarı, antimon ve benzeri her türlü metalin hurda değeri vardır. Evlerdeki beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, ikinci el trafo benzeri eşyalar, bina yıkımlarından sonra ortaya çıkan demir, çelik ve benzeri parçalar hurda olarak satılabilir.

 

 Hurda Demir Fiyatları

 

Hurda değeri olan demir, çelik, alüminyum ve benzeri maddelerin fiyatları Net Hurdacı tarafından gerçek değerinde fiyatlandırılır ve satın alınır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu