Sponsorlu Bağlantılar

Özgün Tasarımlı Mekanlar Dikkat Çekiyor

Özgün Tasarımlı Mekanlar Dikkat Çekiyor

Poliklinik, hastane, otel, okul veya restoran gibi işletme açmayı düşünen kişiler müşterilerini çekebilecekleri bir mekanlarının olmasını istiyorlar. Bunun farkında olan Picco Mimarlık bu nedenle inşaattan iç mimariye kadar her alanda kişilerin yanında oluyor. Ortaya çıkardığı özgün tasarımlı mekanlar ile insanların dikkatinin mekana çekilmesini sağlıyor.

Tasarım Yapılacak Mekanı Ücretsiz İnceliyorlar

Picco Mimarlık tasarım aşamasına geçmeden önce tasarım yapacağı mekanı inceliyor. Bu inceleme firma tarafından ücretsiz keşif ismiyle sunuluyor. Mekan için gerekli inceleme tamamlandığında planlama, proje tasarımı, konsept tasarımı, teknik detaylandırma ve bütçelendirme gibi işlemleri gerçekleştirerek projenin tamamlanmasını sağlıyor. Tüm aşamalarda deneyimli ekibiyle çalışmalar yürüten şirket hastane, okul ve klinik tasarım hizmetinin kusursuz bir şekilde sunulmasını sağlıyor.

Mekanlar İçin Reklam Çalışmaları Yapıyorlar

Picco Mimarlık sağlık kurumları, eğitim kurumları, oteller ve sosyal mekanlar için tasarım işlemini tamamladıktan sonra mekanların ilgi çekmesini sağlayacak reklam çalışmalarında da müşterilerinin yanında oluyor. Böylelikle mekanların insanların dikkatini çekmesi için dijital ortama uygun projeleri hayata geçiriyor. Ayrıca kurumsal kimliğe sahip olmayan müşterileri için kurumsal kimlik alanında da çalışmalar yapıyor.

Avrupa’daki En İyi Diş Kliniği Picco’ya Ait

Picco Mimarlık özgün tasarımlarıyla hem Türkiye’de hem de yurt dışında dikkatleri üzerine çekiyor. Başarılı tasarımlarıyla adından söz ettiren firma Avrupa’da ki en iyi diş kliniğinin tasarımcısı olmanın gururunu yaşıyor. Sizlerde açmak istediğiniz klinik, okul veya hastane gibi mekanların özgün tasarımlı ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız https://www.picco.com.tr/ adresinden iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca şirket tarafından hayata geçirilen projelerin görsellerini inceleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu