Sponsorlu Bağlantılar

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 

Modern hayatın yoğunluğu ve zamansızlık nedeniyle taşınma işlemleri her zamankinden daha zordur. Çavuşoğlu ev ve Ofis Taşıma Şirketinin profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde bütün taşıma işlemleri problemsiz şekilde halledilebilir.

 

Firmanın ücretsiz ekspertiz ve keşif hizmeti ile sözleşme yapılmadan önce eşyaların durumu ve miktarı yerinde görülür. Yapılan tespitlere göre fiyat belirlenir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları içinde en geniş araç filosuna sahip olan firmanın işe en uygun aracı seçilir.

 

Uzman Personel İle Kaliteli Hizmet

 

Firmanın çalışanları alanında gerekli eğitimleri almıştır. Hizmet içi eğitimlerle iş güvenliği gibi konularda da gerekli bilinç düzeyine ulaşılmıştır. Her eşyanın özelliğine uygun şekilde özel paketleme malzemeleri kullanılır. Mutfak eşyaları, salon aksesuarları, ayna gibi kırılabilecek eşyalar her aşamada itina ile korunur.

 

Asansörlü Sistemlerle Güvenli Taşıma

 

Araçlardaki asansörlü taşıma sistemleri ile eşyaların üst katlardan indirilmesi ve istenen kata çıkarılması güvenli şekilde yapılabilir. Eşyalara ve bina içlerindeki ortak alanlara zarar verilmeden başarılı şekilde taşıma gerçekleştirilir ve iş teslimi yapılır.

 

 https://www.nakliyatevdeneve.com.tr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu