Ekonomi

Zorlu Enerji’nin Afyonkarahisar ofisi taşındı

Türkiye’de yerli ve yenilenebilir enerji alanındaki öncü şirketlerinden Zorlu Enerji, elektrik perakende satış faaliyetlerini üstlendiği Afyonkarahisar’daki ofisini Atatürk Caddesi’ne taşıyarak 690 metrekarelik daha geniş bir alanda hizmet vermeye başladı. 

Zorlu Enerji, yeni ofisiyle metal dedektör sisteminden sıra takip ekranlarına, engelli tuvaletinden bebek bakım odasına kadar birçok yeniliğe ev sahipliği yaparken koronavirüs salgınına yönelik önlemleri de artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda bankoları solid paravan ile kaplayan Zorlu Enerji, çalışma alanlarında sosyal mesafeyi koruyabilmek adına da gerekli düzenlemeleri yaptı. 

Müşteri memnuniyeti odaklı yeni ofis

Yeni ofisinde müşteri memnuniyetine odaklanan Zorlu Enerji; metal dedektör, sıra takip ekranları, bekleme alanları, engelli tuvaleti gibi uygulamalarla işlemlerini daha rahat bir ortamda gerçekleşmesini sağlıyor. Anket butonu uygulamasıyla müşteri memnuniyetini sürekli takip eden Zorlu Enerji, geribildirimler doğrultusunda hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor.

Yeni ofiste koronavirüs önlemleri artırıldı

Zorlu Enerji’nin yenilenen Afyonkarahisar Ofisi, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşırken koronavirüs salgınına karşı önlemlerini de artırdı. Metal dedektör sistemiyle içeriye müşteriler alınırken ateş ölçümleri gerçekleştiriliyor. Çalışma alanlarına çalışanlar ile müşteriler arasındaki sosyal mesafeyi korumak amacıyla düzenleme yapılırken bankolar solid paravanla kaplandı.

Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu